Menü Kapat

25x25 Baskılı Peçete

25×25 kokteyl peçeteler, sıcak soğuk ürünler servis edilirken kullanılan küçük peçetelerdir. Restaurantlarda resmi yemek için kullanılmazlar; bardak altlığı olarak , istenen yiyecekleri tutmak için fırın pastanede, plastik yemek setleri içinde kullanılabilir. Firma logo baskılı olarak bir çok renkte baskı yapılır. Oldukça şık maliyeti düşük peçetelerdir.

33x33 Baskılı Peçete

33×33 peçeteler en çok kullanılan peçetelerdir. İster  restaurantta, ister keyifli  bir akşam yemeği veya arkadaşlar için şık bir partide olsun, orta kalite çok işlevli peçetelerdir. Zevkli bir sofra düzeninin önemli bir parçasıdır. Bu peçeteler pratik kullanımının yanı sıra oldukça dekoratiftir. Bir çok home storeda satılır. Çok çeşitli baskı , desen ve stillerde bulunabilirler. 33×33  peçeteler günlük kullanım için çok uygundur, daha pratiktir.  Günümüzde, düğünleri veya bazı büyük ve önemli etkinlikleri planlayanlar arasında oldukça popüler olan, birbiriyle uyumlu baskı renk ve desenlerde üretilen peçeteler, yemek saatinde şenlik havasına katkıda bulunur.

40x40 Baskılı Peçete

40×40 peçete her ne kadar tahtını 48×48 Airsoft peçeteye bıraksa da ülkemizde restaurantlarda resmi yemekler, öğle yemekleri, akşam yemekleri, ordövrler ve düğün yemeklerinde en çok kullanılan peçete çeşididir. Maliyeti açısından uygundur. Firma logo baskılı olarak bir çok renkte uygulanabilir. Ayrıca altın veya gümüş varak baskılı olarak düşük adetlerde de sipariş verilebilir.

AirSoft 48x48 Baskılı Book Fold / Cepli Peçete

 Özellikle resmi yemekler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ordövrler ve düğün yemeklerinde ne kadar çok yiyecek ve içecek servis edilirse, dökülme potansiyeli o kadar fazla olur, bu yüzden peçetenin onu temizlemek için o kadar büyük olması gerekir. Özellikle bu durumlar için 48×48 AIRSOFT laminasyonlu peçete oldukça kullanışlı ve şıktır. 

48X48 AIRSOFT peçeteler, özel tasarımlar ve monogramlarla basılmıştır, çeşitli renklerde  satın alınabilir ve hatta eşleşen masa örtüleriyle birlikte muhteşem olur. Bununla birlikte, yüksek gramaj, beyaz lamine, book fold katlama 48X48 AIRSOFT peçete zarafetin zirvesi olarak kabul edilir.